Maturalna zabava 2015./2016. god.


Sinoć su u hotelu Tomislav maturanti Gimnazije proslavili svoju maturalnu večer. Njih 118 odjevenih u svečanu odjeću zračilo je zadovoljstvom i srećom zbog dugo iščekivane večeri. Naše dojučerašnje djevojčice i dječaci odjednom su postali djevojke i mladići. Maturanti su došli u pratnji obitelji, a ispred hotela se okupio veliki broj ljudi koji su ih došli vidjeti i podržati.
Večer je započela ulaskom maturanata u parovima i njihovih razrednika, a nastavila plesom i pjesmom, koji su trajali do ranih jutarnjih sati. Razrednici koji su izveli ovu generaciju su Ivica Čondrić, Ante Pašalić, Jakov Pokrajčić i Ružica Pokrajčić. Svim maturantima želimo puno uspjeha i sreće u daljnjem životu i školovanju.
Dio atmosfere sinošnje večeri možete vidjeti na videu i slikama ispod:

Response code is 404