Zahvala tvrtki Tepih centar Šola Tomislavgrad


Tko je učinio dobro djelo neka šuti; neka govori onaj koji ga je primio.

                                                                                                                        Seneka

 

U skladu s ovom mišlju poznatoga rimskog filozofa i pisca, odlučili smo ovako javno zahvaliti gospođi  Dražani Šola, vlasnici svima nam poznate tvrtke koja se bavi veleprodajom i maloprodajom tepiha i podnih obloga na području cijele BiH, na darovanom CD-playeru.

Budući da se suvremeno obrazovanje odavno odmaknulo od koncepta kreda-školska ploča, materijalne potrebe postaju sve veće i pravi je izazov iznaći sredstva za modernizaciju nastavnog procesa. Srećom da postoje oni koji te trendove prepoznaju te su, u skladu s vlastitim mogućnostima, spremni pomoći.

Vjerujemo da će i drugi, potaknuti ovim pozitivnim primjerom, iznaći načine kako bi nam pomogli unaprijediti i osuvremeniti nastavu.

 

20161019_12534120161019_072242