Maturanti na Smotri Sveučilišta u Zagrebu


U subotu 19. studenoga, u ranim jutarnjim satima maturanti naše gimnazije i strukovne škole u pratnji profesora krenuli su na smotru zagrebačkog sveučilišta. Nakon dugog, ali ugodnog putovanja stigli smo u Studentski centar u Zagrebu gdje su nas dočekali članovi Udruge Duvnjaka Zagreb, duvanjski studenti Sara Šumanović, Katarina Šola, Kristijan Bartulić i Hrvoje Mamić. Učenici su u njihovoj pratnji posjetili smotru, dobili potrebne informacije i materijale te potom krenuli na ručak koji su organizirali domaćini. Slijedilo je razgledavanje Zagreba, a potom u večernjim satima i povratak kući. U Tomislavgrad smo stigli u prvim satima nedjeljnoga jutra umorni, ali prepuni dojmova koje smo ponijeli iz uvijek prekrasnog Zagreba. Hvala našim domaćinima na dobroj organizaciji i srdačnom gostoprimstvu.

Response code is 404