Druženje gimnazijalaca i štićenika Centra Nova nada


Dana 22. prosinca učenici Gimnazije Marka Marulića Tomislavgrad, koji su u školi predvodili dobrotvorne akcije, darovima koje su priskrbili ovim akcijama obradovali su korisnike Centra Nova nada i osobu kojoj je pomoć potrebna – po svom izboru.

Centru Nova nada darovali su slatkiše koji su prikupljeni akcijom „Jedan slatkiš – jedno dijete“ i družili se sa štićenicima Centra i njihovim odgajateljicama. Susret je bio emotivan i vidjelo se da se susreću prijatelji koji se dobro poznaju. Učenici Gimnazije, što je za svaku pohvalu, česti su gosti u Centru Nova nada.

I susret s osobom koju su učenici sami izabrali  bio je također vrlo srdačan i prijateljski.

Lijepo je nekoga iznenaditi lijepom gestom a posebno u ove predbožićne dane.

Sretan, radostan i blagoslovljen Božić, sretna i puna Božjeg blagoslova nova 2017. godina!

Response code is 404