OBAVIJEST O DODJELI SVJEDODŽBI


U utorak , 16. svibnja 2017. g. završava Vaše redovito srednjoškolsko školovanje. Vi idete dalje, u svijet, u život – na ispit izlazi škola! Ostaje Vam još malo „popravljanja“ i završni ispit – matura. Svojim ponašanjem i znanjem pokažite i dokažite da ste vrijedni i dostojni škole koju ste pohađali i znanja koje ste stekli. Zrele ste i ozbiljne osobe  i stoga Vas molimo, pokažite to i zadnjega dana nastavne godine! Ne učinite nikakvu nepodopštinu, ne učinite ništa loše i nedostojno Vaše zrelosti! I ne  zaboravite: đaci ste ove škole sve dok ne dobijete svoje svjedodžbe u ruke i ne napustite školske prostorije. Čak i kad izađete iz školskog dvorišta, ne smetnite s uma kako i tada ostajete naši đaci, naša draga djeca! Učinite sve da se ponosimo Vama i danas i sutra, sve dok smo i dok ste živi! Ostanite dostojni svoje zrelosti, ostanite uvijek NAŠI!

Neka Vas Bog čuva i neka Vam se otvore staze koje će Vas voditi u sretan i uspješan život!

 

 

Vaši profesori, profesorice i ravnatelj

 

Ponedjeljak 22.svibnja 2017. godine u 12:00 sati  svečana dodjela svjedodžbi za učenike oslobođene mature