Trening vijeća učenika


Mreža Vijeća učenika Hercegbosanske županije, krovna organizacija za srednjoškolce u Hercegbosanskoj županiji, održala je trening za 16 predstavnika Vijeća učenika osam srednjih škola županije, od 27. do 28. listopada u hotelu ,,Dinara” u Livnu. Na treningu su sudjelovali naši učenici Jozo Zrno (PR Mreže) i Matea Jurčević.
Na treningu su učenici pored iskustava i primjera dobre prakse razmjenjivali i probleme s kojima se susreću te su osmislili aktivnosti koje će ih približiti rješavanju istih. Neke od tih aktivnosti su obilježavanje Dana srednjoškolaca 17. studenoga i prikupljanje slatkiša za socijalno ugroženu djecu i djecu s posebnim potrebama povodom nadolazećih blagdana.
Mreža će, pored ovih, nastaviti i s tradicionalnim aktivnostima poput „Zaigraj za mreVUŽ“, koji svake godine u drugome polugodištu okuplja učenike svih srednjih škola na jednome mjestu, na zabavnim sportskim i društvenim igrama, s ciljem njihovog međusobnog povezivanja.

Response code is 404