Trening učenika i profesora na Vlašiću


U organizaciji Medice Zenica i projektnih partnera, na Vlašiću je od 28.11. do 30.11.2017. održana edukacija za učenike i nastavnike Hercegbosanske županije na temu prepoznavanja nasilja i trgovine ljudima.
Našu školu su predstavljali ravnatelj Ante Kutleša i pedagogica Ružica Tokić te Stela Križanac i Iva Ćosić. Program se sastojao od tri radionice u sklopu kojih su bile prezentacije, vježbe i rasprave koje su profesori i učenici radili u odvojenim grupama.
”Nakon uspješno odrađenog projekta postali smo certificirani treneri te dobili mogućnost da stečeno znanje prenesemo drugima. U nadi da ćemo osvijestiti ljude o ovom velikom problemu za kojeg svi znaju, a rijetki spominju, održat ćemo tri radionice učenicima i profesorima naše škole. Ovaj seminar nije bio samo poučan, nego i zabavan te nam je pružio priliku za upoznavanje novih ljudi i druženje. Drago nam je što smo dio ovog vrlo važnog projekta koji nam je pomogao shvatiti ozbiljnost teme nasilja u obitelji.” – Stela Križanac

Response code is 404