Deutscholympiade


U petak 13. travnja održano je državno natjecanje iz njemačkog jezika u Sarajevu. Među 50 učenika iz svih županija u FBiH i iz Republike Srpske bila je i naša draga Ana Maria Ćavarušić uz pratnju profesorice Zdravke Krišto.

Unatoč tome što se Ana Maria nije našla među najboljima, mi smo sretni da imamo ovakvu učenicu u svojoj školi. 😀 Zato joj čestitamo zbog truda koji je uložila skupa sa svojom profesoricom. Ana Maria je tek treći razred, tako da ima vremena za medalje, ali bez obzira za njih, prije svega za napredak i usavršavanje. 😉

Čestitamo i našim kolegicama iz Livna, Ivi Jozić i njezinoj profesorici Mariji Papić na odličnom trećem mjestu u A2 razini. ❤️

Cure zahvaljuju ravnatelju i našem Ministarstvu znanosti, prosvjete, kulture i športa na organizacijskoj potpori. 👍

Response code is 404