Dodjela svjedodžbi učenicima oslobođenim polaganja mature


Tu su, njih 15 – ponos naše gimnazije.❤ Ni teško gradivo, ni svi školski predmeti, kojih nije malo, nisu ih spriječili da ostvare odličan uspjeh u sva četiri razreda. Bave se sportom, fotografiraju, slikaju, pišu poeziju, govore strane jezike, putuju, pomažu svojim razrednim kolegama… i da – zabavljaju se, kako to svi mladi čine.

Danas im odajemo priznanje za njihov naporan rad i trud, što nisu odustajali ni kad je bilo teško pa i dosadno. Uvjereni smo gdje god da dođu ostavit će svoj trag kao budući vrsni liječnici, pravnici, profesori, umjetnici… Nama ostaje nada da će barem neki taj svoj trag ostavljati u svom rodnom kraju. Mi smo ih imali sreću podučavati, usmjeravati i svjedočiti tome kako postaju predivni mladi ljudi.

Puno uspjeha u daljnjem školovanju i životu uz čestitku njima i njihovim roditeljima žele profesori, ravnatelj i osoblje gimnazije Marka Marulića.😘

IV.a

Marija Antea Baćak
Ivan Baković
Ante Jurič
Franjo Krstanović
Jozo Krstanović
Matea Sušilović

IV.c

Marija Baković
Antonija Đivić
Kristina Radoš
Marija Radoš
Petra Šteko
Ljuban Tomić
Ivan Zrinušić

IV.d

Mara Pranjić – učenica generacije
Ivana Sušilović

Response code is 404