Dodjela svjedodžbi učenicima oslobođenim polaganja mature

Tu su, njih 15 – ponos naše gimnazije.❤ Ni teško gradivo, ni svi školski predmeti, kojih nije malo, nisu ih spriječili da ostvare odličan uspjeh u sva četiri razreda. Bave se sportom, fotografiraju, slikaju, pišu poeziju, govore strane jezike, putuju, pomažu svojim razrednim kolegama… i da – zabavljaju se, kako to svi mladi čine.

Danas im odajemo priznanje za njihov naporan rad i trud, što nisu odustajali ni kad je bilo teško pa i dosadno. Uvjereni smo gdje god da dođu ostavit će svoj trag kao budući vrsni liječnici, pravnici, profesori, umjetnici… Nama ostaje nada da će barem neki taj svoj trag ostavljati u svom rodnom kraju. Mi smo ih imali sreću podučavati, usmjeravati i svjedočiti tome kako postaju predivni mladi ljudi.

Puno uspjeha u daljnjem školovanju i životu uz čestitku njima i njihovim roditeljima žele profesori, ravnatelj i osoblje gimnazije Marka Marulića.😘

IV.a

Marija Antea Baćak